Deník malého fotbalisty, 3. vydání

obalka-denik-maleho-fotbalisty-3.jpgDeník malého fotbalisty je publikací, která na našem trhu dlouho chyběla, ačkoli tréninková základna našeho fotbalu je v případě předškolních a školních dětí až neuvěřitelně početná. Až donedávna však rodiče malých fotbalistů neměli možnost snadno, přehledně a stylově uspořádat své zápisy, dojmy a vzpomínky včetně obrazové dokumentace. Nyní už mohou zaznamenat vše, co se týká oblíbeného sportu jejich dětí, a získat tak krásnou a reprezentativní památku na jejich rané fotbalové krůčky. Po úspěchu prvního vydání, které bylo rychle rozebráno, k Vám nyní přichází druhé, přepracované.

Deník má dvě části:
První je dělená podle rubrik – jsou zde informace o malém fotbalistovi, jeho příbuzných a přátelích, kteří mu fandí, trenérech i spoluhráčích, o klubu, za nějž hraje, o jeho oblíbených fotbalistech, prvních fotbalových zážitcích, trénincích, zápasech a turnajích, dále údaje o tom, jak roste, o důležitých zápasech, turnajích či mistrovské soutěži v průběhu celého roku, o jeho jiných oblíbených sportech, školních i mimoškolních sportovních aktivitách a mnohé další. Své místo tu mají i vzkazy od rodiny a přátel. Celá tato část nabízí spoustu prostoru pro fotografie.
Druhá část je kalendářem na jeden fotbalový rok. K jednotlivým dnům si zaznamenáte zápasy, turnaje, soustředění, návštěvy fotbalových utkání, tréninkové závazky a jejich plnění i cokoli dalšího, co Váš malý fotbalista potká na své cestě fotbalovým rokem.

Idea vydat tento deník vzešla přímo od rodičů, jejichž děti hrají fotbal. Jeho zpracování se ujal spisovatel, hudebník a nakladatel Josef „Pepson“ Snětivý, sám otec jednoho předškolního a jednoho školního fotbalisty.

Vázaná, formát 211x290 mm, 64 stran
Doporučená MOC Kč 249,-

Deník malého fotbalisty - Ukázka